Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасов..."  № 14 від 22.01.2021р. 
Документ №14 від 22.01.2021р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

22.01.2021p. - ПрийнятийПроєкт
Демченко К.С.
УКРАЇНА
ПОПАСНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
м. Попасна
 


Про затвердження комплексної

схеми розміщення  тимчасових

споруд для провадження

підприємницької діяльності та

архітектурні типи в межах вулиць

Мира та Бахмутська міста Попасна


Згідно п.1.6 Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження  підприємницької діяльності», ст.14 Закону України «Про основи містобудування»,  ст.28  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про архітектурну діяльність», керуючись Правилами благоустрою    території міста Попасна затверджених  рішенням Попаснянської   міської ради  від 14.07.2011 № 13/10 ( зі змінами), ст.ст. 30,59,73 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Попаснянської міської ради 


ВИРІШИВ:

  1. Затвердити  комплексну схему розміщення  тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності міста Попасна в межах вулиці Миру    і архітектурні типи тимчасових споруд (додається).
  2. Затвердити  комплексну схему розміщення  тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності міста Попасна в межах вулиці   Бахмутська   і архітектурні типи тимчасових споруд (додається).
  3. Розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності (далі - ТС) на території міста  Попасна здійснюється у відповідності до затвердженої комплексної схеми розміщення ТС.
  4. Власникам (користувачам) ТС при розміщенні та експлуатації ТС необхідно керуватися нормами чинного законодавства, дотримуватися вимог щодо забезпечення технологічної безпеки та упорядкування прилеглої території:

      4.1. Розміщення ТС провадити згідно з паспортами прив’язки ТС, що видаються в межах      червоних ліній міських вулиць і доріг та смуг відчуження автомобільних доріг за погодженням з Управлінням патрульної поліції у м. Лисичанськ, дорожньо-експлуатаційними та іншими заінтересованими організаціями.

       4.2.  ТС не повинна мати заглиблені в ґрунт фундаменти і не перевищувати за висотою

               3 метрів, ТС по зовнішньому контуру не повинні  перевищувати 30 кв.м

            4.3. В охоронних зонах інженерних комунікацій дозволяється розміщувати ТС  з    обов'язковим погодженням з організаціями, які експлуатують ці комунікації.

       4.4.  Біля кожної ТС    власник зобов’язаний  встановити  урну для сміття, місткістю не менше 0,01 куб.м.

  4.5. Підключення ТС до інженерних мереж повинне здійснюватися з дотриманням умов і правил технічної експлуатації відповідних мереж і гарантувати безпеку користувачів дорожніх об'єктів.

4.6. Ділянки, на яких розміщуються ТС, повинні бути упорядковані. Власники (користувачі) ТС зобов’язані виконати благоустрій та озеленення  прилеглої території (прибирання  прилеглої території навколо кіоску  в радіусі 25 м, територію і підходи до кіоску  вимощувати  тротуарною плиткою). 

4.7. Під час розміщення ТС не допускається пошкодження або знищення зелених   насаджень.

5. Після розміщення ТС замовник подає до виконавчого комітету Попаснянської  міської ради письмову заяву за формою, наведеною у додатку 2 до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244, у якій зазначає, що він виконав вимоги паспорта прив'язки, а також надає копію договору на прибирання та вивіз сміття з суб’єктом господарювання, що обслуговує територію, де розміщується ТС, на період дії паспорта прив’язки ТС.

6. Строк дії паспорта прив'язки ТС визначається  відділом житлово-комунального

    господарства, архітектури, містобудування   та землеустрою   виконавчого комітету

    Попаснянської  міської ради.

7. Контроль за розміщенням та функціонуванням ТС покласти на     відділ  житлово -        

    комунального господарства, архітектури, містобудування та землеустрою   виконавчого

    комітету Попаснянської   міської ради.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника  міського голови 

     Хащенко Д.В та відділ житлово-комунального господарства, архітектури,         містобудування   та землеустрою   виконавчого комітету
           Міський голова                                                                                             Ю.І.Онищенко
Підготувала: Кандаурова 21225


2020-2021 © Всі права застережено.