Розпорядження міського голови  "Про закріплення та керування службовим автомобілем..."  № 02-02/259 від 18.11.2020р.
Документ №02-02/259 від 18.11.2020р. Чинний

18.01.2021p. - Прийнятий

від 18.11.2020  № 02-02/259

Про закріплення та керування

службовим автомобілем

З метою забезпечення ефективної діяльності виконавчого комітету Попаснянської міської ради, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2003 року № 848 «Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетними установами та організаціями», керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Надати право керування Коваленко Віталію Петровичу начальнику юридичного відділу виконкому Попаснянської міської ради автомобілем марки Renault Logan, державний номер ВВ3361СХ  (далі – службовий автомобіль) на період тимчасової відсутності водія фінансово-господарського відділу виконкому Попаснянської міської ради  –  Фіщенка Олександра Володимировича.
  2. Відповідальність за збереження, належну експлуатацію, справний технічний стан та дотримання вимог законодавства щодо використання службового автомобіля, економного використання паливно-мастильних матеріалів на період керування службовим автомобілем покласти на Коваленка Віталія Петровича, начальника юридичного відділу виконавчого комітету Попаснянської міської ради.
  3. Службовий автомобіль використовувати тільки для поїздок,
    пов’язаних із службовою діяльністю працівників виконкому Попаснянської міської ради.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  фінансово-господарський відділ виконавчого комітету Попаснянської міської ради (Омельченко Я.С.).

Міський  голова                                                                             Ю.І.Онищенко

Вик.Омельченко 21737