Розпорядження міського голови  "Про реалізацію комплексної послуги "єМалятко" в центрі ..."  № 02-02/257 від 13.11.2020р.
Документ №02-02/257 від 13.11.2020р. Чинний

13.11.2020p. - Прийнятий

від 13.11.2020  № 02-02/257

Про реалізацію комплексної послуги «єМалятко» в центрі надання адміністративних послуг

З метою забезпечення реалізації експериментального проєкту «єМалятко» у Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Попаснянської міської ради, відповідно до Указу Президента України від 29.07.2019 № 558/2019 «Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг», постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 № 691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини» та керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Визначити, що комплексна послуга при народженні дитини за електронною заявою батьків онлайн надається Центром надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Попаснянської міської ради: вулиця Миру, будинок 151, місто Попасна, Луганська область, Україна, індекс 93300.

2. Визначити перелік адміністраторів, уповноважених для надання комплексної послуги «єМалятко» у ЦНАП, згідно з додатком № 1 до цього розпорядження.

3. Визначити перелік осіб, відповідальних за координацію роботи з впровадження комплексної послуги «єМалятко» у ЦНАП, згідно з додатком № 2 до цього розпорядження.

4. Спеціалісту організаційного відділу Виконавчого комітету Попаснянської міської ради Димарчуку Є.С.   забезпечити електронну взаємодію державних електронних інформаційних ресурсів з Центром надання адміністративних послуг.

5. Начальнику  відділу надання адміністративних послуг Коваленко О.М.:

- у разі відпустки, хвороби, звільнення відповідальної особи зазначеної у п. 2 цього розпорядження вживати заходів щодо призначення відповідального адміністратора не період тимчасової відсутності адміністратора;

- забезпечити надання Департаменту економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму Луганської обласної державної адміністрації відповідної інформації у встановлені строки.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника ВНАП Коваленко О.М., а координацію виконання – на керуючого справами виконкому міської ради Л.А. Кулік.

Міський голова                                                                 Ю.І. Онищенко

Олена Коваленко, 3-27-88