Рішення виконавчого комітету  "Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Попа..."  № 109 від 21.12.2020р.
Документ №109 від 21.12.2020р. Чинний

21.12.2020p. - Прийнятий

від 21.12.2020  № 109

Про затвердження плану роботи

виконавчого комітету Попаснянської

міської ради на  І квартал 2021 року

З метою планування роботи виконавчого комітету Попаснянської міської ради, враховуючи пропозиції заступників міського голови, керуючого справами  виконкому міської ради, начальників відділів апарату виконавчого комітету міської ради, відповідно до статей 29, 40, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Попаснянської міської ради

1. Затвердити план роботи виконавчого комітету Попаснянської міської ради на  І квартал 2021 року  (додаток 1).
  2. Заступникам міського голови, керуючому справами виконкому міської ради, начальникам відділів апарату виконкому міської ради забезпечити своєчасну і якісну підготовку  питань на розгляд виконавчим комітетом та виконання прийнятих рішень.
  3. Контроль  за  виконанням  рішення покласти на  заступників міського голови Гапотченко І.В., Табачинського М.М., Хащенка Д.В., керуючого справами виконкому міської ради Кулік Л.А.

Міський голова                                                               Ю.І.Онищенко

рішення виконкому

Попаснянської  міської ради

21.12.2020   № 109

П Л А Н

роботи виконавчого комітету Попаснянської міської ради

на І  квартал 2021 року

І. Питання для внесення на розгляд виконавчого комітету міської ради:

СІЧЕНЬ

1. Про підсумки роботи розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті Попаснянської міської ради за 2020 рік.

Кулік Л.А.

Степанова В.М.

ЛЮТИЙ

1. Про розгляд звіту про виконання місцевого бюджету міста Попасна за  2020 рік.

Омельченко Я.С.

1. Звіт директора Попаснянського КП «СКП» про фінансово-господарську діяльність підприємства за 2020 рік.

Смєлаш В.Г.

Бондарева М.О.

1. Звіт директора Попаснянського МСЗ «Відродження» про фінансово-господарську діяльність закладу за 2020 рік.

Козаков О.А.

1. Звіт директора КУ Попаснянської міської ради «Трудовий архів територіальних громад району»  про фінансово-господарську діяльність установи за 2020 рік.

Алексієнко І.В.

БЕРЕЗЕНЬ

1. Про заходи з проведення на території Попаснянської міської ради місячника з благоустрою території.

Бондарева М.О.

ІІ. Щомісячні питання для внесення на розгляд виконавчого комітету (у разі необхідності).

1. Про передачу в оренду комунального майна територіальної громади міста Попасна.

Бондарева М.О.

1. Про розгляд житлових питань.

Демченко К.С.

1. Про присвоєння або зміну поштових адрес.

Бондарева М.О.

1. Про списання домоволодіння.

Бондарева М.О.

ІІІ. Підготовка проєктів розпоряджень міського голови

• з основної діяльності (заступники міського голови, керуючий справами виконкому міської ради, відділи виконкому міської ради);
  • з особового складу  (Кулік Л.А., Степанова В.М.);
  • про надання основних щорічних відпусток та відпусток у зв’язку з навчанням (Кулік Л.А., Степанова В.М.);
  • про стягнення, надання короткострокових  відряджень працівникам (Кулік Л.А., Коваленко В.П., Степанова В.М.);
  • з адміністративно-господарських питань (Кулік Л.А., Омельченко Я.С., Коваленко В.П.)

ІV. Організація виконання законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень керівника Попаснянської військово-цивільної – голови райдержадміністрації, керівника Луганської військово-цивільної  - голови облдержадміністрації.

Постійно.

Міський голова, заступники

міського голови, керуючий

справами виконкому згідно з

розподілом обов’язків,

юридичний відділ.

V. Організаційні заходи:

1. Наради, семінари :

• оперативна нарада у міського голови з його заступниками

(щоденно - 8.00)

• проведення семінарів, нарад з головами квартальних та вуличних комітетів міста

Гапотченко І.В.

• навчання посадових осіб виконавчого комітету Попаснянської міської ради

Кулік Л.А.

Коваленко В.П.

2. Засідання комісій:

• громадська комісія з житлових питань

• адміністративна комісія

Табачинський М.М.

Лошатецький Д.О.

• комісія з розгляду земельних спорів

Коваленко В.П.

Кучеренко К.Ю.

• комісія з відбору оціночної діяльності

Іщенко О.В.

• комісія з розгляду питань розташування тимчасових споруд (металевих гаражів) у м.Попасна

Кучеренко К.Ю.

• комісія з надання матеріальної допомоги мешканцям міста

Степанова В.М.

• комісія з обстеження багатоквартирного житлового фонду комунальної власності територіальної громади м.Попасна

Демченко К.С.

• комісія по обстеженню технічного стану будинків, будівель і споруд у м.Попасна

Кандаурова Т.В.

• комісія з питань обстеження зелених насаджень у місті Попасна

Нікітін А.Г.

• комісія по наданню в оренду майна, що належить до  комунальної власності територіальної громади міста Попасна

Іщенко О.В.

1. Організаційні заходи  у зв’язку з відзначенням   державних, міських, професійних свят (за окремим планом).

Висоцька Н.О.

VI. РОБОТА ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ВІДНОСИН,

ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ

Інформування населення міста через засоби масової інформації та на офіційному сайті Попаснянської міської ради про діяльність виконавчого комітету Попаснянської міської ради

Постійно

Заступники міського голови,

керуючий справами виконкому

міської ради, начальники відділів

За необхідністю  в план роботи виконкому можуть бути внесені зміни у робочому порядку, а саме: день (дата), місце та час проведення нарад, засідань робочих груп,  комісій та інше.

Керуючий справами                                                                       Л.Кулік