Рішення виконавчого комітету  "Про роботу адміністративної комісії при виконкомі місь..."  № 106 від 21.12.2020р.
Документ №106 від 21.12.2020р. Чинний

21.12.2020p. - Прийнятий

від 21.12.2020  № 106

Про  роботу адміністративної

комісії при виконкомі міської ради

Заслухавши інформацію начальника юридичного відділу, заступника голови адміністративної комісії Коваленка В.П. про роботу адміністративної комісії при виконкомі міської ради з початку 2020 року, керуючись ст. 215 Кодексу України про адміністративні правопорушення, пп. 4 п. «б» ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Попаснянської міської ради

1. Інформацію начальника юридичного відділу, заступника голови адміністративної комісії Коваленка В.П. про роботу адміністративної комісії при виконкомі міської ради з початку 2020 року (додається) взяти до відома.
  2. Голові адміністративної комісії:

2.1. При  надходженні  адміністративних матеріалів  своєчасно направляти їх на розгляд адміністративної комісії.

3. Адміністративній комісії:

3.1. Продовжити суворе дотримання вимог законодавства щодо своєчасного розгляду справ про адміністративні правопорушення та винесенні постанов;

3.2. Здійснювати всебічний розгляд протоколів про адміністративні правопорушення;

3.3. Виконувати правозахисну, виховну та профілактичну роботу при розгляді справ про адміністративні правопорушення.

3.4. Рекомендувати посадовим особам, які мають право складати адміністративні протоколи, покращити роботу, направлену на запобігання адміністративним правопорушенням, виявлення й усунення причин та умов, що сприяють їх вчиненню, дотримання норм законів України, правил і вимог.

3.5. Періодично висвітлювати результати розгляду протоколів про адміністративні правопорушення на офіційному веб сайті міської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови, голову адміністративної комісії Табачинського М.М. та заступника міського голови Хащенка Д.В.

Міський голова                                                                                              Ю.І. Онищенко

Додатки: