Розпорядження міського голови  "Про скликання позачергової сто двадцять другої сесії По..."  № 02-02/14 від 11.02.2021р.
Документ №02-02/14 від 11.02.2021р. Чинний

11.02.2021p. - Прийнятий

від 11.02.2021  № 02-02/14

У зв’язку з необхідністю  вирішення невідкладних питань, керуючись   п.8 ч.3 ст.42,  п.9 ст.46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст.11 розділу II Регламенту  Попаснянської міської ради:

1. Скликати позачергову сто двадцять другу сесію  міської ради 16.02.2021 о 10.00 год. у залі   засідань  міської ради з наступним порядком денним та регламентом роботи сесії:

Про створення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «СХІДНИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІННОВАЦІЙ» ПОПАСНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Інформація Коваленка Віталія Петровича, начальника юридичного відділу

Про організацію та проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Східний регіон».

Інформація Коваленка Віталія Петровича, начальника юридичного  відділу

Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету міста Попасна за 2020 рік.

Інформація Омельченко Яни Сергіївни, начальника Фінансового відділу

Про внесення змін  до рішення Попаснянської міської ради від 10.11.2010  №1/4 «Про виконавчий комітет Попаснянської міської ради» (зі змінами).

Інформація Кулік Любові Анатоліївни, керуючого справами

Про внесення змін до договору оренди землі.

замінити сторону договору «Хамлов Сергій Федорович» на сторону «Токар Євген Олексійович»

Інформація  Кучеренка Костянтина Юрійовича,  головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та  землеустрою

Про припинення договорів оренди землі.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

у м. Попасна.

Інформація  Кучеренка Костянтина Юрійовича,  головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та   землеустрою

Про затвердження  технічної   документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

і передачі її в оренду в м. Попасна.

Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та затвердження  технічної   документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу у приватну власність у м. Попасна.

Про закріплення права комунальної власності на земельні ділянки та затвердження  проєкту землеустрою щодо   відведення   земельної   ділянки   та  передачі у приватну власність в м. Попасна.

11.Різне.

Про звернення працівників ТДВ «Попаснянський ВРЗ».

Регламент роботи сесії:

Для інформації – до 10 хвилин

Для виступів – до 5 хвилин

Для повторних виступів – до 3 хвилин

Перерву зробити через 1,5 години роботи сесії на 10 хвилин

1. Для попереднього розгляду питань, що вносяться до порядку денного позачергової сто двадцять другої  сесії  міської ради, провести спільне засідання постійних комісій Попаснянської  міської ради 15.02.2021 о 14.00  годині.
  2. Організаційному відділу проєкти рішень розмістити на офіційному веб-сайті Попаснянської міської ради.
  3. Контроль за виконанням  даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                 Ю.І.Онищенко

Кулік  2 07 02