Розпорядження міського голови  "Про проєкт порядку денного та регламенту роботи засідан..."  № 02-02/12 від 09.02.2021р.
Документ №02-02/12 від 09.02.2021р. Чинний

09.02.2021p. - Прийнятий

від 09.02.2021  № 02-02/12

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.12.2020 № 109 «Про   затвердження плану роботи виконавчого комітету Попаснянської міської ради на  І квартал 2021 року», на підставі Регламенту виконавчого комітету Попаснянської міської ради, розглянувши надані заступниками міського голови та відділами виконкому міської ради пропозиції, керуючись п.20 ч.4 ст.42, ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Включити до проєкту порядку денного засідання виконавчого комітету наступні питання:

Про фінансово-господарську діяльність Попаснянського КП «СКП» за 2020 рік.

Інформація Смєлаша Віктора Геннадійовича, директора Попаснянського КП «СКП

Про фінансово-господарську діяльність Попаснянського МСЗ «Відродження» за 2020 рік.

Інформація Козакова Олександра Анатолійовича, директора Попаснянського МСЗ

«Відродження»

Про фінансово-господарську діяльність   КУ Попаснянської міської ради «Трудовий архів територіальних громад району»  за 2020 рік.

Інформація Олексієнко Інни Володимирівни, директора КУ Попаснянської міської ради

«Трудовий архів територіальних громад району»

Про розгляд звіту  про виконання місцевого бюджету міста Попасна за 2020 рік.

Інформація Омельченко Яни Сергіївни, начальника Фінансового відділу

Про схвалення внесення змін до проєкту місцевого бюджету Попаснянської міської територіальної громади на 2021 рік (12523000000).

Інформація Омельченко Яни Сергіївни, начальника Фінансового відділу

Про затвердження актів обстеження житла, зруйнованого (пошкодженого) внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації, розташованого на території міста Попасна.

Інформація Бондаревої Марини Олександрівни, начальника  відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та землеустрою

Про затвердження Положення про порядок видачі довідок у виконкомі Попаснянської міської ради (у новій редакції).

Інформація Кулік Любові Анатоліївни, керуючого справами

Про  розподіл функціональних обов'язків між  міським головою,  заступниками міського голови, керуючим справами виконкому міської ради (у новій редакції).

Інформація Кулік Любові Анатоліївни, керуючого справами

Регламент засідання виконкому:

Для інформації – до 10 хвилин

Для виступів     – до 5 хвилин

Перерву зробити через 1,5 години засідання на 10 хвилин

1. Засідання виконавчого комітету провести 12 лютого  2021 року о 10.00 годині.

Міський голова                                                                                   Ю.І.Онищенко

Кулік  2 07 02