Розпорядження міського голови  "Про створення комісії для здійснення несанкціонованого ..."  № 02-02/7 від 27.01.2021р.
Документ №02-02/7 від 27.01.2021р. Чинний

27.01.2021p. - Прийнятий

від 27.01.2021  № 02-02/7

Реагуючи на усне звернення голови ОСББ «Ластівка - Попасна» (вул. Первомайська, буд. №50) Лагутіної Н.М. щодо наявності вільного доступу до квартири № 24 буд. №50  по вул. Первомайська, яка рішенням виконавчого комітету Попаснянської міської ради від 22.02.2019 №24 включена до фонду житла для тимчасового проживання та надана в тимчасове користування внутрішньо переміщеній особі, з метою з’ясування обставин та причини відсутності квартиронаймача в даній квартирі, керуючись ст. 29 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», п.20 ч.4  ст. 42 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити комісію у складі:
  • Бондарева М.О. - начальниця відділу ЖКГ, архітектури, містобудування та землеустрою виконкому міської ради;
  • Кандаурова Т.В.  – спеціалістка 1 категорії  відділу ЖКГ, архітектури,       містобудування та землеустрою виконкому міської ради;
  • Нікітін А.Г. – спеціаліст 1 категорії  відділу ЖКГ, архітектури,       містобудування та землеустрою виконкому міської ради;
  • Демченко К.С.  – спеціалістка 1 категорії  відділу ЖКГ, архітектури,       містобудування та землеустрою виконкому міської ради;
  • Лагутіна Н.М. – голова ОСББ «Ластівка - Попасна»;
  • Представник Попаснянського відділу поліції ГУ Національної поліції в  Луганській області;
  • Представник споживача із суміжних приміщень.

2. Комісії провести роботу із з’ясування обставин щодо вільного доступу до житлового приміщення. У разі необхідності здійснити несанкціонований доступ до квартири №24 в будинку №50 по вулиці Первомайська, складанню акту проведення несанкціонованого доступу та забезпечити відсутність вільного доступу до квартири. Роботу комісії зафіксувати фото- та відеозйомкою.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Хащенка Д.В.

Заступник міського голови                                                                     М.М. Табачинський

Катерина Демченко, 2-10-89