Розпорядження міського голови  "Про проєкт порядку денного та регламенту роботи засідан..."  № 02-02/3 від 19.01.2021р.
Документ №02-02/3 від 19.01.2021р. Чинний

19.01.2021p. - Прийнятий

від 19.01.2021  № 02-02/3

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.12.2020 № 109 «Про   затвердження плану роботи виконавчого комітету Попаснянської міської ради на  І квартал 2021 року», на підставі Регламенту виконавчого комітету Попаснянської міської ради, розглянувши надані заступниками міського голови та відділами виконкому міської ради пропозиції, керуючись п.20 ч.4 ст.42, ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Включити до проєкту порядку денного засідання виконавчого комітету наступні питання:

Про схвалення проєкту місцевого бюджету Попаснянської міської територіальної громади на 2021 рік 12523000000.

Інформація Омельченко Яни Сергіївни, начальника Фінансового відділу

Про підсумки розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті Попаснянської міської ради за 2020 рік.

Інформація Степанової  Вікторії Миколаївни,  начальника загального відділу

Про затвердження актів обстеження житла, зруйнованого (пошкодженого) внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації, розташованого на території міста Попасна.

Інформація Бондаревої Марини Олександрівни, начальника  відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та землеустрою

Про встановлення двоставкового тарифу на теплову енергію, що виробляється

з використанням природного газу ТОВ «ДЕМ І К» для категорії «бюджетні установи».

Інформація Іщенко Олесі Володимирівни, спеціаліста  відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та землеустрою

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради від 18.05.2020 № 43 «Про затвердження адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Попаснянської міської ради».

Інформація Стовпяги Наталії Володимирівни, адміністратора відділу надання

адміністративних послуг

Про затвердження переліку адміністративних послуг, що будуть надаватися через Мобільний ЦНАП, маршрутів та графіку виїздів.

Інформація Стовпяги Наталії Володимирівни, адміністратора відділу надання

адміністративних послуг

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.06.2012 № 87 «Про  створення спостережної комісії при виконавчому комітеті міської ради з питань профілактики та боротьби зі злочинністю» (зі змінами).

Інформація Коваленка Віталія Петровича, начальника юридичного відділу

Про створення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Попаснянської

міської ради (у новій редакції).

Інформація Коваленка Віталія Петровича, начальника юридичного відділу

Про створення громадської комісії з житлових питань при  виконавчому комітеті міської ради (у новій редакції).

Інформація Коваленка Віталія Петровича, начальника юридичного відділу

Про визначення величини опосередкованої вартості наймання (оренди) житла  на одну особу по м.Попасна за IV квартал 2020 року.

Інформація Демченко Катерини Сергіївни. -  спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та землеустрою

Про затвердження протоколу №1 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 19 січня 2021 року.

Інформація Демченко Катерини Сергіївни, спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та землеустрою

Про включення до числа службових квартири № 23 в будинку № 3 по вул.Спортивна у м.Попасна.

Про закріплення службової квартири № 23 в будинку № 3 по вул. Спортивна у м.Попасна за Комунальним некомерційним підприємством «Попаснянська центральна районна лікарня Попаснянської районної ради Луганської області».

Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та архітектурні типи в межах вулиць Мира та Бахмутська міста Попасна.

Інформація Кандаурової Тетяни Віталіївни, спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та землеустрою

Про присвоєння окремої поштової адреси вбудованому нежитловому приміщенню, розташованому за адресою: м.Попасна, вул. Бахмутська, будинок №6.

Регламент засідання виконкому:

Для інформації – до 10 хвилин

Для виступів     – до 5 хвилин

Перерву зробити через 1,5 години засідання на 10 хвилин

1. Засідання виконавчого комітету провести 22 січня  2021 року о 10.00 годині.

Міський голова                                                                                   Ю.І.Онищенко

Кулік  2 07 02