Розпорядження міського голови  "Про призначення відповідальної особи за організацію роб..."  № 02-02/303 від 28.12.2020р.
Документ №02-02/303 від 28.12.2020р. Чинний

28.12.2020p. - Прийнятий

від 28.12.2020  № 02-02/303

На виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних», відповідно до п. 3.15 Типового порядку обробки персональних даних, затвердженого Наказом Уповноваженого Верховної Ради з прав людини від 08.01.2014 № 1/02-14 «Про затвердження документів у сфері захисту персональних даних», керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Призначити СОЛОДКУ Юлію Володимирівну – спеціаліста І категорії – юриста юридичного відділу виконавчого комітету Попаснянської міської ради відповідальною особою за організацію роботи в Виконавчому комітеті Попаснянської міської ради, пов’язаної із захистом персональних даних при їх обробці.
  2. Встановити, що відповідальна особа за організацію роботи, пов’язаної із захистом персональних даних при їх обробці:

2.1.Інформує та консультує відділи виконавчого комітету міської ради, які мають бази персональних даних, з питань додержання законодавства про захист персональних даних.

2.2.Взаємодіє з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та визначеними ним посадовими особами його секретаріату з питань запобігання та усунення порушень законодавства про захист персональних даних у виконавчому комітеті Попаснянської міської ради.

2.3.З метою визначення прав та обов’язків відповідальної особи за захист персональних даних розробляє локальний акт виконавчого комітету міської ради з питань захисту персональних даних.

3. Розпорядження міського голови від 24.05.2016 № 174/1 «Про призначення відповідальної особи за організацію роботи, пов’язаної із захистом персональних даних», вважати таким, що втратило чинність.

4. Координацію виконання розпорядження покласти на спеціаліста І категорії – юриста юридичного відділу виконавчого комітету міської ради Солодку Ю.В., контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Гапотченко І.В.

Міський голова                                                                           Ю.І. Онищенко

Підготував: Віталій Коваленко