Розпорядження міського голови  "Про проєкт порядку денного та регламенту роботи чергово..."  № 02-02/293/1 від 22.12.2020р.
Документ №02-02/293/1 від 22.12.2020р. Чинний

22.12.2020p. - Прийнятий

від 22.12.2020  № 02-02/293/1

Розглянувши  пропозиції виконавчого комітету міської ради, заступників міського голови, начальників відділів виконкому міської ради, постійних комісій Попаснянської міської ради,  керуючись п.п. 8, 20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Включити до проєкту порядку денного пленарного засідання чергової сто двадцятої сесії міської ради шостого скликання наступні питання:

Про звіт міського голови про діяльність виконавчих органів Попаснянської міської ради за 2020 рік.

Доповідь  Онищенка Юрія Івановича, міського голови

Про внесення змін до місцевого бюджету міста Попасна на 2020 рік.

Інформація  Омельченко Яни Сергіївни,  начальника фінансово-господарського відділу -

головного бухгалтера

Про передачу на баланс ПКП «СКП» будівельних матеріалів, що були у

використанні.

Інформація  Бондаревої Марини Олександрівни   начальника відділу житлово - комунального        господарства, архітектури, містобудування та землеустрою

Про закріплення права комунальної власності на земельні ділянки та затвердження  проєкту землеустрою щодо   відведення   земельної   ділянки   та  передачі у приватну власність в м. Попасна.

Інформація  Кучеренка К.Ю.   головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та землеустрою

Про закріплення права комунальної власності  на земельну ділянку та затвердження  технічної   документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу у приватну власність у м. Попасна.

Регламент роботи сесії:

Для доповіді – до 30 хвилин

Для інформації – до 10 хвилин

Для виступів – до 5 хвилин

Для повторних виступів – до 3 хвилин

Перерву зробити через 1,5 години роботи сесії на 10 хвилин

1. Пленарне засідання  сто дванадцятої сесії  провести 24 грудня 2020  року  о  10.00 годині в залі  засідань адмінбудівлі міської ради.
  2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                  Ю.І.Онищенко

Кулік 2 07 02