Розпорядження міського голови  "Про скликання позачергової сто дев'ятнадцятої сесії Поп..."  № 02-02/272/1 від 04.12.2020р.
Документ №02-02/272/1 від 04.12.2020р. Чинний

04.12.2020p. - Прийнятий

від 04.12.2020  № 02-02/272/1

У зв’язку з необхідністю  вирішення невідкладних питань, керуючись   п.8 ч.3 ст.42,  п.9 ст.46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст.11 розділу II Регламенту  Попаснянської міської ради:

1. Скликати позачергову сто дев’ятнадцяту сесію  міської ради 08.12.2020 о 10.00 год. у залі   засідань  міської ради з наступним порядком денним та з подальшим включенням інших питань, підготовлених заступниками міського голови, керуючим справами, відділами виконкому міської ради та питань, які потребують негайного вирішення:

Про внесення змін до місцевого бюджету міста Попасна на 2020 рік.  Інформація  Омельченко Яни Сергіївни,  начальника фінансово-господарського відділу - головного бухгалтера

Про затвердження структури виконавчих органів, загальної  чисельності апарату  виконавчого комітету Попаснянської міської ради та її виконавчих органів.

Інформація  Кулік Любові Анатоліївни, керуючого справами

Про створення Фінансового відділу Попаснянської міської ради, затвердження

Положення про Фінансовий відділ та вжиття заходів щодо його державної реєстрації.

Інформація  Кулік Любові Анатоліївни, керуючого справами

1. Для попереднього розгляду питань, що вносяться до порядку денного позачергової сто дев’ятнадцятої  сесії  міської ради, провести спільне засідання постійних комісій Попаснянської  міської ради 07.12.2020 о 14.00  годині.
  2. Організаційному відділу проєкти   рішень розмістити на офіційному веб-сайті Попаснянської міської ради.
  3. Контроль за виконанням  даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                 Ю.І.Онищенко

Кулік  2 07 02