Рішення виконавчого комітету  "Про заходи з проведення на території Попаснянської місь..."  № 26 від 17.03.2021р. 
Документ №26 від 17.03.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

17.03.2021p. - Прийнятий

 
Публікації документаУКРАЇНА
ПОПАСНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 17.03.2021  № 26
м. Попасна
 


З метою поліпшення стану довкілля, залучення громадськості до акцій і заходів, спрямованих на оздоровлення екологічної та санітарної ситуації, приведення у належний стан м. Попасна, підготовки до проведення 02.05.2021 Великодня та 09.05.2021 Радониці проводяться заходи з весняного благоустрою та санітарної очистки.  Водночас, традиційно кожного року третьої суботи квітня відзначається День довкілля.

Для забезпечення регулярного прибирання вулиць, тротуарів міста, територій підприємств, установ, організацій, відомств та інших об’єктів благоустрою, поліпшення естетичного, санітарного стану придорожніх смуг, вулиць, прибудинкових територій,   упорядкування і влаштування місць масового відпочинку громадян: парків, скверів, площ тощо, виконання в подальшому комплексних робіт по санітарній очистці та озелененню міста, забезпечення, збереження та примноження зелених насаджень в м. Попасна, відповідно до ст. 39 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою населених пунктів» (зі змінами), на виконання Правил благоустрою території міста Попасна, затверджених рішенням міської ради від 14.07.2011 № 13/10 (зі змінами), керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Попаснянської міської ради


ВИРІШИВ:


               1. В рамках проведення робіт з весняного благоустрою та санітарного очищення міста оголосити Місячник з благоустрою території з 01 квітня 2021 року та 17 квітня 2021 року – День довкілля.

               2. Зобов’язати підприємства, установи та організації м. Попасна усіх форм власності, фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб взяти активну участь у проведенні Місячника з благоустрою території.

              3. До Дня довкілля  приурочити  громадську акцію «Попасняни - за чистоту!» за участю установ, підприємств, організацій всіх форм власності, яка передбачає проведення заходів з благоустрою та санітарної очистки прибережної зони ставку «Парковий» та рекреаційної зони озеленення території загального користування.

              5. Керівникам підприємств, організацій, установ усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям, фізичним особам до 01.05.2021 виконати заходи, пов’язані з поліпшенням естетичного, санітарного стану об’єктів благоустрою м. Попасна та прилеглої території у відповідності до рішення виконавчого комітету міської ради від  17.03.2021 № 25 «Про закріплення територій площ, скверів та інших об’єктів за підприємствами, організаціями, установами, приватними підприємцями міста для підтримання належного санітарного стану міста Попасна».

               6. Директору Попаснянського КП «СКП» (Смєлаш В.Г.) забезпечити виконання заходів щодо благоустрою міста, де передбачити  санітарне обрізування дерев, озеленення, ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ, приведення до відповідного санітарно-естетичного стану центральних вулиць міста, приведення до належного санітарно-технічного стану дитячих ігрових майданчиків, пам’ятників і могил загиблих воїнів.

               7. Директору Попаснянського КП «СКП» (Смелаш В.Г.), ФОП Крошка Г.О. в термін до 31.04.2021 провести роботи з упорядкування кладовищ по вул. Красноярська, по вул. Польова, по вул. Парусовка, в Калиново-Попасній, завезти необхідну кількість піску.

               8. Директору ПП «Елітжитлком» (Крайня Ю.С.),  директору ПП «Центроград-Попасна» (Ханіна Л.П.), директору ПП «Первомайський житлсервіс «Евентус» (Петренко Л.М.), об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків: «Альтернатива-Попасна», «Престиж-Попасна», «Фортеця-Попасна», «Уют», «Злагода 151», «Світанок», «Інтеграл», «Успіх-Попасна», «Комфорт-Попасна», «Наш дім», «Квант», «Омега-Попасна», «Граніт-Попасна», «Ластівка-Попасна», «Попасняночка», «Вега-179», «Шигама», «Наш дім - Попасна», «Базарна-2»  забезпечити виконання заходів щодо благоустрою прибудинкових територій підвідомчого житлового фонду, привести до відповідного санітарно-естетичного стану  майданчики для тимчасового зберігання твердих побутових відходів до 01.05.2021.

             9. Власникам індивідуальних житлових будівель забезпечити утримання прилеглої до подвір’я території в належному санітарному стані. При наявності природних меж (дороги, стінки, тощо) прибирання здійснювати до цих меж.

             10. Підприємствам, які здійснюють діяльність на території міста: ВП ПД КП «Попаснянський районний водоканал» (Філіштінський Д.Г.), КП «СКП» (Смєлаш В.Г.), станційно-лінійна дільниця комбінованого центру № 342 м.Сєвєродонецька Харківської філії ПАТ «Укртелеком» (Євдокимов Д.В.), СП «Попаснянська дистанція сигналізації та зв’язку»  (Судоплатов О.В.),  ВП «Попаснянське територіальне управління» Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» (Бублик К.С.), ПД Лисичанського МРУЕГГ ПАТ «Луганськгаз» (Прокопенко О.С.) провести обстеження оглядових колодязів та забезпечити їх накриття до 01.05.2021.

              11. Попаснянському РЕМ ТОВ «ЛЕО» (Стадніченко В.В.),  СП «Попаснянська дистанція електропостачання» (Лотарцев С.А.) на підставі «Правил охорони електричних мереж напругою до 1000 В» провести санітарну обрізку дерев та кущів, ліквідувати сухостої та забезпечити вивіз сміття від них до 01.05.2021.

               12. Контроль  за  виконанням  даного рішення  покласти  на   відділ  житлово-комунального господарства,  архітектури, містобудування та землеустрою, організаційний відділ та заступника міського голови  Хащенка Д.В.


          

          Міський голова                                                                              Ю.І. Онищенко

 2020-2021 © Всі права застережено.