Рішення виконавчого комітету  "Про фінансово-господарську діяльність Попаснянського КП..."  № 16 від 12.02.2021р.
Документ №16 від 12.02.2021р. Чинний

12.02.2021p. - Прийнятий

від 12.02.2021  № 16

Заслухавши інформацію директора Попаснянського КП «СКП» про підсумки фінансово-господарської діяльності  підприємства за 2020 рік, з метою удосконалення роботи комунального підприємства, організації ефективного управління, належного утримування комунального майна, вжиття заходів щодо поліпшення роботи підприємства, керуючись пп.3 п. «а» ст. 29  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Попаснянської міської ради

1. Звіт директора Попаснянського КП «СКП» Смєлаша В.Г. про підсумки фінансово-господарської діяльності  підприємства за 2020 рік взяти до відома.
  2. За результатами фінансово-економічних показників  діяльності Попаснянського КП «СКП» за підсумками роботи у 2020 році визнати роботу та діяльність підприємства як задовільну.
  3. Директору  Попаснянського КП «СКП» Смєлашу В.Г.:
    1. Продовжити роботу щодо забезпечення підвищення прибутку підприємства шляхом збільшення обсягу робіт, товарів, послуг.
    2. Продовжити роботу з орендарями по виконанню умов договорів оренди нерухомого комунального майна.
  4. Контроль  за  виконанням  даного рішення  покласти  на   заступника міського голови  Хащенка Д.В.   та  відділ  житлово-комунального господарства,  архітектури, містобудування та землеустрою (Бондарева М.О.)

Міський голова                                                                                      Ю.І. Онищенко

Додатки: