Рішення виконавчого комітету  "Про встановлення двоставкового тарифу на теплову енергі..."  № 04 від 22.01.2021р. 
Документ №04 від 22.01.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

22.01.2021p. - Прийнятий

 
Публікації документаУКРАЇНА
ПОПАСНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 22.01.2021  № 04
м. Попасна
 

Розглянувши звернення ТОВ «ДЕМ І К» з проханням встановити двоставковий тариф на теплову енергію, що виробляється з використанням природного газу ТОВ «ДЕМ І К» для категорії «бюджетні установи», а саме для Попаснянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області (вул. Водопровідна, 2), керуючись ст.ст. 13, 20 Закону України «Про теплопостачання», відповідно до Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 № 239, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України» від 17.07.2019 № 162 «Про затвердження Примірних форм, необхідних для розрахунку двоставкових тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води», Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 (зі змінами), Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, керуючись пп.2 п. «а» ст. 28, ст.ст. 40, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Попаснянської міської ради


ВИРІШИВ:


  1. Встановити двоставковий тариф на теплову енергію, що виробляється з використанням природного газу ТОВ «ДЕМ І К» для категорії «бюджетні установи», а саме для Попаснянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області (вул. Водопровідна, 2), згідно з додатком (додається).
  2. Встановити, що дане рішення набирає чинності з дня його прийняття.
  3. Рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради від 17.11.2020 № 102 «Про встановлення двоставкового тарифу на теплову енергію, що виробляється з використанням природного газу ТОВ «ДЕМ І К» для категорії «бюджетні установи» визнати таким, що втратило чинність.


Міський голова                                                                                                          Ю.І. Онищенко


Додаток

до рішення виконкому

міської ради

22.01.2021 № 4
Двоставковий тариф на теплову енергію, що виробляється

з використанням природного газу ТОВ «ДЕМ І К»

для категорії «бюджетні установи», а саме для Попаснянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області (вул. Водопровідна, 2)


№ з/п

Вид послуг

Од. виміру

Тариф з ПДВ,

грн.

1

Теплопостачання:

  • відпущена теплова енергія в опалювальний період;
  • приєднане теплове навантаження цілорічно щомісяця


1 Гкал


1 Гкал/год

       


1 496,89


80 969,66


            Керуючий справами                                                                          Л.А. Кулік2020-2021 © Всі права застережено.