Рішення міської ради  "Про закріплення права комунальної власності на земельну..."  № 122/9-122 від 16.02.2021р.
Документ №122/9 від 16.02.2021р. Чинний

16.02.2021p. - Прийнятий

від 16.02.2021  № 122/9

Розглянувши заяву *** з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись ст. ст. 12, 118, 121, 122, 125, 126, 134 Земельного кодексу України, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про землеустрій», п. 34 ч. 1 ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Попаснянська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Закріпити право комунальної власності на земельну ділянку, яка розташована за адресою: ***, площею 0,0545 га, кадастровий номер земельної ділянки *** за територіальною громадою м. Попасна в особі Попаснянської міської ради (Луганська обл., м. Попасна, вул. Мічуріна, 1, код ЄДРПОУ 26271498).

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: ***, площею 0,0545 га – для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), землі житлової та громадської забудови, кадастровий номер ***.

1. Передати *** у приватну власність земельну ділянку, яка розташована за адресою: ***, площею 0,0545 га – для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), землі житлової та громадської забудови, кадастровий номер ***.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію міської ради з питань транспорту, зв’язку та благоустрою, земельних відносин та охорони довкілля.

Міський голова                                                                                 Ю.І.Онищенко