Рішення міської ради  "Про створення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "СХІДНИЙ МУНІЦИ..."  № 122/1-122 від 16.02.2021р.
Документ №122/1 від 16.02.2021р. Чинний

16.02.2021p. - Прийнятий

від 16.02.2021  № 122/1

З метою залучення інвестицій в економіку міста, створення сприятливих умов для функціонування та розвитку промислових підприємств, малого та середнього підприємництва, забезпечення додаткових якісних робочих місць, поліпшення інвестиційного клімату міста, відповідно до статті 78 Господарського кодексу України, керуючись пунктом 30 частини першої статті 26, статей 60, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Попаснянська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СХІДНИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІННОВАЦІЙ» ПОПАСНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та віднести його до сфери управління Виконавчого комітету Попаснянської міської ради.
  2. Утворити розмір статутного капіталу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «СХІДНИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІННОВАЦІЙ» Попаснянської міської ради у розмірі 2 000 000 (два мільйона грн. 00 копійок) гривень за рахунок доходів загального фонду міського бюджету та сплатити його до закінчення першого року з дня державної реєстрації підприємства.
  3. Затвердити Статут КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «СХІДНИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІННОВАЦІЙ» ПОПАСНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ згідно додатку (додається).
  4. Попаснянському міському голові:

4.1. Забезпечити здійснення заходів з державної реєстрації КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «СХІДНИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІННОВАЦІЙ» ПОПАСНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

4.2. Укласти контракт з керівником КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «СХІДНИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІННОВАЦІЙ» ПОПАСНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ у відповідності до вимог чинного законодавства.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності та регуляторної політики.

Міський голова                                                                  Ю.І. Онищенко

Додатки: