Рішення виконавчого комітету  "Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажи..."  № 73 від 25.09.2020р.
Документ №73 від 25.09.2020р. Чинний

25.09.2020p. - Прийнятий

від 25.09.2020  № 73

Розглянувши лист директора ПП «АТП-СП-2010» Савіна В.В. з проханням встановити тариф на послуги з перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті, на підставі Наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту»,           ст. 10 Закону України «Про автомобільний транспорт», ст. 36 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись пп. 2 п. «а» ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», виконавчий комітет Попаснянської міської ради

1.Встановити тариф на послуги з перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху в розмірі 7,00 грн. за одного пасажира.

2.Відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та землеустрою  виконавчого комітету Попаснянської міської ради оприлюднити дане рішення у газеті «Попаснянський вісник» та на офіційному веб-сайті Попаснянської міської ради.

3. Рішення набирає чинності з дня, наступного за днем його оприлюднення в газеті «Попаснянський вісник».

4. Рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради від 27.03.2017 № 33 «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті», вважати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Хащенка Д.В.

Міський голова                                                                      Ю.І. Онищенко