Рішення міської ради  "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністрати..."  № 114/5-114 від 19.05.2020р. 
Документ №114/5 від 19.05.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

19.05.2020p. - Прийнятий

 
Публікації документаУКРАЇНА
ПОПАСНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
від 19.05.2020  № 114/5
м. Попасна
 

Про затвердження Регламенту

Центру надання адміністративних послуг

виконавчого комітету Попаснянської міської ради


Відповідно до ч. 10 ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України «Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності», з урахуванням Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 588 (зі змінами), рішення  Попаснянської міської ради від 02.04.2020 № 113/5 «Про створення Центру надання адміністративних послуг та затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Попаснянської міської ради», керуючись ст. ст. 25, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Попаснянська міська рада

ВИРІШИЛА:


1. Затвердити Регламент Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Попаснянської імської ради, згідно з додатком до цього рішення.

2. Виконавчому комітету Попаснянської міської ради:

2.1. Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004    № 308, здійснювати відстеження результативності цього рішення, за результатами якого надавати міському голові для підпису відповідні звіти про відстеження результативності регуляторного акта;

2.2. Здійснювати інші необхідні заходи на виконання цього рішення.

3. Загальному відділу виконавчого комітету Попаснянської імської ради з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття цього рішення оприлюднити його на офіційному веб-сайті Попаснянської міської ради.

4. Це рішення набирає чинності з дня його прийняття, крім п. 1 цього рішення, який набирає чинності з дня оприлюднення цього рішення у газеті «Попаснянський вісник».

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради  з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності та регуляторної політики.


Міський голова                                                                                  Ю.І. Онищенко

Додатки:2020-2021 © Всі права застережено.