Рішення виконавчого комітету  "Про затвердження Положення про порядок перепланування, ..."  № 102 від 25.10.2019р.
Документ №102 від 25.10.2019р. Чинний

25.10.2019p. - Прийнятий

від 25.10.2019  № 102

Про затвердження Положення про порядок

перепланування, переобладнання, реконструкції

житлових та нежитлових приміщень, зміни їх

функціонального призначення на території

Попаснянської міської ради

З метою встановлення на території Попаснянської міської ради єдиного функціонального механізму надання дозволу на перепланування, переобладнання, реконструкції житлових та нежитлових приміщень, зміни їх функціонального призначення, забезпечення конституційних прав громадян та юридичних осіб на володіння, користування та розпорядження власним нерухомим майном, керуючись ст. ст. 7, 8, 100, 152 Житлового кодексу Української РСР,  ст. ст. 40, 52, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Попаснянської  міської ради

1. Затвердити Положення про порядок перепланування, переобладнання, реконструкції житлових та нежитлових приміщень, зміни їх функціонального призначення на території Попаснянської міської ради (додається).
  2. Рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради від 28.01.2013 № 8 «Про затвердження Порядку перепланування жилих і нежилих приміщень у будинках                              м. Попасна» та рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради   від 25.01.2019 № 13 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.01.2013 № 8 «Про затвердження Порядку перепланування жилих і нежилих приміщень у будинках м. Попасна», визнати такими, що втратили чинність.
  3. Це рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення в газеті «Попаснянський вісник».
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та землеустрою виконавчого комітету Попаснянської міської ради.

Заступник міського голови                                                   М.М.Табачинський