Рішення міської ради  "Про затвердження Порядку утримання кладовищ та функціон..."  № 99/8-99 від 27.09.2018р. 
Документ №99/8 від 27.09.2018р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

27.09.2018p. - Набрання чинності

 
Публікації документаУКРАЇНА
ПОПАСНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
від 27.09.2018  № 99/8
м. Попасна
 

Про затвердження Порядку утримання кладовищ

та функціонування місць поховань в м. Попасна


          З метою впорядкування взаємовідносин між споживачами ритуальних послуг, суб'єктами господарювання, що їх надають, з якими укладено договір про надання ритуальних послуг та визначення повноважень Попаснянського комунального підприємства "СКП", керуючись Законом України "Про поховання та похоронну справу",  Законом України "Про житлово-комунальні послуги", Законом України "Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності", Наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19 листопада 2003 року № 193 "Про затвердження нормативно-правових актів щодо реалізації Закону України "Про поховання та похоронну справу", Наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19 листопада 2003 року № 194 "Про затвердження Єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності", Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 21.12.2009 № 405 "Про запровадження ритуальної символіки на автотранспортних засобах суб'єктів господарювання, що надають ритуальні послуги з перевезення тіла померлого", ст. 25, 59, 73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  Попаснянська міська рада


ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок утримання кладовищ та функціонування місць поховань в м. Попасна, згідно з додатком 1.

2. Затвердити Типовий договір про надання ритуальних послуг, пов'язаних з виробництвом та продажем предметів ритуальної належності, згідно з додатком 2.

3. Затвердити Типовий договір про надання ритуальних послуг, згідно з додатком 3.

4. Затвердити Положення про встановлення та перегляд тарифів на ритуальні послуги, які визначені необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг, згідно з додатком 4.

5. Затвердити Положення про комісію щодо розгляду питань, пов'язаних з дотриманням суб'єктами господарювання, які надають ритуальні послуги на території міста Попасна, Правил надання ритуальних послуг та дотримання умов договору на надання ритуальних послуг, згідно з додатком 5.

6. Рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення в газеті "Попаснянський вісник".

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  законності, регламенту, депутатської діяльності, етики освіти, культури, спорту, соціальної політики та охорони здоров'я.Міський голова                                                                                      Ю.І. ОнищенкоДодатки:2020-2021 © Всі права застережено.