Рішення міської ради  "Про оренду майна комунальної власності територіальної г..."  № 71/9-71 від 24.12.2015р.
Документ №71/9 від 24.12.2015р. Чинний

24.12.2015p. - Прийнятий

від 24.12.2015  № 71/9

Про оренду майна комунальної власності

територіальної громади міста Попасна

Відповідно до глави 58 Цивільного кодексу України, статей 283 - 289,           291 Господарського кодексу України, пункту 31 частини першої статті 26 та частини п'ятої статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», з метою підвищення ефективності використання об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Попасна, Попаснянська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Положення про оренду майна територіальної громади міста Попасна згідно з додатком 1.
  1. Затвердити Порядок проведення конкурсу на право оренди майна територіальної громади міста Попасна згідно з додатком 2.
  2. Затвердити Методику розрахунку орендної плати за майно територіальної громади міста Попасна, яке передається в оренду згідно з додатком 3.
  3. Затвердити Типовий договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Попасна згідно з додатком 4.
  4. Заяви щодо передачі майна територіальної громади міста Попасна в оренду, рішення щодо яких не прийняті на момент набрання чинності цим рішенням, підлягають розгляду відповідно до цього рішення.
  5. Рішення про передачу майна територіальної громади міста Попасна прийняті, але не виконані на момент набрання чинності цим рішенням, підлягають виконанню відповідно до цього рішення.
  6.  Покласти персональну відповідальність за нарахування та отримання орендної плати на керівників комунальних підприємств, установ, організацій, які є отримувачами орендної плати.
  7. Визнати таким, що втратило чинність рішення Попаснянської міської ради від 21.12.2011 № 20/12 «Про оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Попасна».
  8. Встановити, що це рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення в газеті «Попаснянский вестник» та на офіційному               веб-сайті Попаснянської міської ради.
  9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з                 питань бюджету, фінансів, регіональних зв’язків та  комунальної    власності.

Міський голова                                                                     Ю.І.Онищенко

Додатки: